Kursy dla dorosłych

Chcąc legalnie prowadzić samochód w Stanie Illinois, wymagane jest posiadanie ważnego prawa jazdy, Instruction Permit lub Sądowe pozwolenie na poruszanie się pojazdem.

Pierwszym krokiem umożliwiającym legalne przebywanie za kierownicą samochodu jest uzyskanie Instruction Permit w Illinois. Chcąc uzyskać takie pozwolenie należy udać się do Wydziału Komunikacji ( Secretary Of State) i przedstawić dokumenty identyfikayjne potwierdzające: imię i nazwisko, wzór podpisu, date urodzenia (Paszport, Zielona Karta, akt urodzenia - tylko urodzeni w USA), numer Social-Security, miejsce zamieszkania (rachunek za telefon, prąd, karta kredytowa, koperta doręczona przez pocztę). Aplikant musi przejść badanie wzroku i zdać test pisemny dla danej kategorii prawa jazdy. Po zdania testu aplikant otrzyma Instruction Permit ważny na 12 miesięcy.

Test pisemny:

Pytania testowe sa opisane w książce zapewnionej przez Wydział komunikacji Illinois - Przepisy ruchu drogowego

Test wymaga:

1. umiejętność rozpoznawania znaków po kształcie, kolorze oraz symbolu.
2. umiejętność rozpoznawania sygnałów świetlnych
3. umiejętność udzielenia odpowiedzi na pytania z zakresu zasad ruchu drogowego, bezpieczeństwa oraz wyposażenia pojazdu.

Dorośli za kierownicą:
Program ten przeznaczony jest dla osób powyżej 18 lat posiadających, Instruction Permit, Prawo Jazdy, rownież innego stanu lub kraju, Miedzynarodowe Prawo Jazdy. Lekcje nauki jazdy oferowane są w 1,5 godzinnych sesjach. Ilość uzależniona od indywidualnych potrzeb studenta i jego decyzji.

Darmowe dojazdy uzależnione od lokalizacji. Po więcej informacji prosze dzwonić.

Instruktorzy Szkoły Nauki Jazdy Galaxy sa przeszkoleni i licencjonowani przez Biuro Sekretarza Stanu Illinois. Są mili, cierpliwi, gwarantujący bezstresową naukę.

Przyjmujemy wpłaty cash lub check.
Nie akceptujemy Credit Cards.
Nie zwracamy za niewykorzystane godziny nauki jazdy.

 

 

Podsumowanie i Ceny:


Oferujemy 60min lub 90min lekcje za kierownica

Nasze ceny sa oparte na potrzebach danego studenta. 
Po wiecej informacji proszę dzwonić:

 773-481-0180
773-505-2215

  Okazyjne Ceny pakietów są dostępne